Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
mindex napisał:
Na koniec dodam tylko, że przepisy nie zabraniają używania tych świateł. A jeśli się mylę, to proszę - niech mnie ktoś poprawi i wskaże taki zakaz w przepisach.
Kolego jeżdżę sporo i tylko w Grecji widziałem tak dziwny zwyczaj włączania w nocy wszystkiego co jest w aucie. Przy czym po pół gdzony jazdy przed takim kierowca oczy pieka jak po 10 godz. siedzenia przed kompem Co do przepisów. Przykro mii że tyle ludzi jeździ samochodami a NIE ZNA TOTALNIE przepisów prawa o ruchu drogowym !!! To jest naprawdę straszne !!! i tu widze właśnie rolę policji - edukować, edukowac i jeszcze raz edukować, a nie tylko ganianiać za prędkość. Polskie prawo o ruchu drogowym stanowi wyraźnie iż: - przednich świateł przeciwmgłowych mozna używać TYLKO w przypadku wystąpienia zmniejszonej przejrzystości powietrza (a więc mgła czy opad) - tylnich świateł przecimgilelnych można uzywac TYLKO I WYŁACZNIE w przypadku gdy widocznośc jest MNIEJSZA niż 50 m. Jak wiec widzisz przepisy dośc jasko reguluja kwestię używania tych świateł a że one razą to jest dość powszechnie wiadome.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
would verturgu napisał:
Kolega wpisal wyrazy z captcha w polu Wpisz Swoje Imie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja cali wyciągała 235 i mandaty na 1200zł punktów na 24 sprzedałem bo baba we mnie wiechała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja nie lubie bab za kierownicą są bezmyślne, mojej żonie zabraniam prowadzić i myśle że wszyscy mężczyźni powinni tak robić, tragedia jak jeżdżą baby i stare chłopy też słabo jeżdżą niech siedzą w domu przed tv lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie by zadowliły drogi budowane z zapasem pasów ruchu w dwie w jedną dwie w prxzeciwną i to się nazywa trasa do miasta z miasta z rozmachem trzeba planować drogi trasy szybkiego ruchu a nie popierdoły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news/wideoradar-w-smiglowcu,1574195
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe kiedy leon będzie rozbity
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moto-on napisał:
He ,he, he. Tak można określić cały ten burdel jaki funduje nam nasza "kochana Policja Drogowa". Dla mnie to powinni sobie nawet Ferrari lub Lamborgini albo Bugatti Veiron zakupić i ścigać piratów ile wlezie. Tylko niech najpierw położą sobie porządne drogi bo im ten złom za setki tysięcy złotych nie pomoże. Byle normalny posiadacz jakiejkolwiek terenówki czy lepszego SUV-a zjeźdża z drogi gównej w teren i papapa panowie w swoich wypasionych furach z videorejestratorami i innymi gadzetami. To tyle z żartów na temat naszej kochanej służby a teraz do konkretów. Prosty przepis na walke z Policjantami Ruchu Drogowego jest taki ,że należy jeździć zgodnie z przepisami, każdy Policjant ma obowiązek przedstawić się i podać powód jego interwencji wobec nas, na nasze rządanie okazać legitymacje służbową w sposób umożliwiający odczytanie zawartych w niej danych i zapisania sobie, okazać homologacje na urządzenie kontrolno-pomiarowe ( videorejestrator). Należy pamietać ,że kierowca ma swoje prawa wobec kontorlującego nas funkcjonariusza i nie należy przybierać postawy myszki wobec kota. Pamietać należy ,że Policjant ma też obowiązek podać na jakiej podstawie nas kontroluje. Każdy ma też prawo odmówić przyjęcia mandatu karnego o czym musi powiadomić nas Policjant i powiadomić nas o skierowanie wniosku do Sądu Rejonowego. Ciekawą sprawą jest też to ,że mamy prawo do 3 dni zastanowienia się czy przyjmniemy mandat czy też nie ale o tym oczywiscie nikt nas nie informuje bo to kłopot dla Policjanta ( papierkowa robota jeszcze więkasza niż przy wniosku do Sądu). Warto tez co jakiś czas poczytać sobie Kodeks Drogowy i zawarte w nim informacje bo wiele wykroczeń jest nowelizowanych a prasa,TV i Radio niekoniecznie nas o tym informują.
Bardzo proszę o podstawę prawną, jeśli chodzi o te 3 dni, powiem szczerze dużo jeżdżę i często czytam przepisy, ale akurat tego przepisu nie znam. Jeśli to prawda to świetne wyjście. Czekam na odpowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie redaktorze powiad grodzki Zamość posiada 5 cyfr,a nie jak Pan napisał 4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj widziałem to cudeńko. o 11 rano w centrum lublina biła rekordy przejazdu od świateł do świateł. dwóch zadowolonych użytkowników z duma na gębie patrzyła się na innych uczestników ruchu jak są ru***ni w d**ę przez takie cacko. niech mi powie ten szczęśliwy kierowca tej superszybkiej maszynki czy uniknę mandatu jeżeli ja będę zmieniał pas na linii ciągłej ( jak to miało miejsce na rondzie solidarności-lubomelska) i na chama wciskał się między innych prawidłowo jadących kierowców. a drugie pytanie - po kiego grzyba wam taka moc jak i tak jeździcie po centrum podczas sporego natężenia ruchu. płacą wam od ilości spalonej wachy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młody gniewny i szybki napisał:
a ja nie lubie bab za kierownicą są bezmyślne, mojej żonie zabraniam prowadzić i myśle że wszyscy mężczyźni powinni tak robić, tragedia jak jeżdżą baby i stare chłopy też słabo jeżdżą niech siedzą w domu przed tv lepiej
Ty młody, gniewny i szybki żeby Ci się ta młodość za szybko nie skończyła przez ten Twój gniew a szczególnie szybkość. A ja jestem kobietą i nie mam sobie nic do zarzucenia jeżdżę bardzo dobrze i jak zaświeca się zielone światło to nie mocuję się z hamulcem ręcznym i nie maluję w lusterku tylko jak najszybciej ruszam. Więc odwal się od kobiet bo jak mi się ujawnisz to Ci dam w pysk i nie będziesz mnie dyskryminował i obrażał. Kubica się znalazł, kamikadze boski wiatr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maja tez szarego citroena c 4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...